O nas

Caravaning i wolność podróżowania mając pod ręka wszystko, czego potrzebujesz to niesamowita rzecz. Przekonaliśmy się o tym blisko 4 lata temu, gdy mój serdeczny kolega mieszkający na drugim końcu Polski ze względu na brak czasu poprosił mnie o odbiór jego nowego kampera z salonu Volkswagena. Po odbiorze mieliśmy ten pachnący nowością samochód do dyspozycji jeszcze przez kilka dni, więc zabraliśmy go na nasz pierwszy w życiu kamperowy wyjazd w Bieszczady. Wszechobecna cisza, spokój i możliwość zaparkowania tam, gdzie tylko mieliśmy ochotę spowodowała, że bardzo polubiliśmy tę formę podróżowania. Do dziś wspominamy to wyjątkowe miejsce, a także wieczorne ognisko przy rwącej rzece. Rano budził nas przepiękny aromat świeżo parzonej kawy, a całości dopełniała pyszna jajecznica wprost z kamperowej kuchni. Uwierzcie mi, taka forma spędzania wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi uzależnia i powoduje, że ciągle chcemy więcej!

Zamiłowanie do caravaningu w pewnym momencie połączyłem także z zainteresowaniem offroadem. Zbudowałem wymarzoną wyprawówkę, która radziła sobie świetnie w nawet najcięższym terenie, posiadała zabudowę kuchenną i miejsce do spania dla dwóch osób, jednak nie oferowała takiej ilości udogodnień w podróży, jak kamper. Teraz, gdy w naszym życiu pojawiły się dzieci spowodowało to, że chcemy czuć się z nimi niezwykle komfortowo i pokazywać im od małego świat, jakiego jeszcze nie znają. To właśnie wpłynęło na decyzję o zakupie Volkswagena Grand Californii 600 – kompaktowego kampera, który mimo swoich niewielkich rozmiarów (co z punktu widzenia podróży po świecie jest plusem – pomyślmy np. o wąskich, włoskich uliczkach) jest pojazdem fascynującym pod względem swojej użyteczności dla 4-osobowej rodziny.

Oddajemy w Wasze ręce nasz wakacyjny dom na kółkach, który bez względu na porę roku zaoferuje Wam wspaniałe warunki mieszkalne, zarówno w formie stacjonowania „na dziko”, jak i w warunkach kempingowych. Możecie podróżować nim także w zimie, ponieważ ogrzewanie postojowe otuli Was ciepłem w przytulnym wnętrzu Grand Californii po całym dniu szusowania na nartach np. w malowniczych Alpach.

Prosimy, byście podczas wspaniałych chwil spędzanych w podróży traktowali naszego kampera z takim samym szacunkiem i sercem, jakie my wkładamy w jego utrzymanie! Z góry dziękujemy i zapraszamy do rezerwacji terminów wynajmu!